Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Meydan Merter Apple İş Başvurusu

Meydan Merter Apple İş Başvurusu

Apple Meydan Merter‘de açacağı mağazasına satış personel alımları için başvurularının şimdiden başladığını bildirdi. Henüz nerede açılacağı belli olmasada Apple’ın açacağı mağazanın Meydan Merter Avm’de açacağını düşünmekteyiz. Sizlerde Apple gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız sitemizi ve iş ilanlarımızı takip etmeniz gerekmektedir. Sizlerde Apple gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.
* Özgüveni tam
* Teknolojik gelişmeleri takip etmeyi seven
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Apple İşin Tanımı
Apple sizler için Meydan Merter’de açılması tahmin edilen mağazasına satış personelleri alacaktır. Sizlerde Apple gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız başvurmanız gerekmektedir. Sizler için en iyi iş ilanlarını sunmaktayız sizlerde sitemizin size sunduğu iş ilanlarından yararlanmak istiyorsanız sunduğumuz talimatalardan yararlanarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.


2 Yorum

 1. şule yıldırım dedi ki:

  I’m at Meydan Merter AVM (Bahçelievler Mah. Eski Londra Asfaltı No:5 Bahçelievler, İstanbul)

 2. Pakize Koç dedi ki:

  Abim ve yengecikk

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+