Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Park Ziyafe İş Başvurusu

Marmara Park Ziyafe İş Başvurusu

Ziyafe Marmara Park’ta ki şubesine personel alımları yapacaktır. Sizlerde sitemizden başvuruda bulunabilir ve Ziyafe’de iş sahibi olabilirsiniz. Ziyafe’de çalışmak için yukarıda sunduğumuz kriterlere uygun olmanız gerekmektedir. Sizlerde yukarıdaki kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvuruda bulunabilirsiniz.
* En az lise mezunu
* Özgüveni tam
* Askerliğini tamamlamış
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış

Ziyafe İşin Tanımı
Ziyafe Marmara Park’ta bulunan şubesine satış personelleri alacaktır. Sizlerde Ziyafe gibi bir işyerinde iş sahibi olabilmek için sitemizden yararlanabilirsiniz. Sizlerde sitemizi takip ederek her türlü iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz bir http://www.marmaraforumkariyer.comna başvuruda bulunmak için o iş ilanının altına yorum bırakabilirsiniz.


4 Yorum

 1. adem çiçek dedi ki:

  sayın yetkili italyan mutvak başta olmak üzere dünya mutfallarında çalıçtım hilto otel movempik otel papermoon ankara sahil otelciligin de alacartlar chef ve sous chef axcutif sous chef olarak görev aldım özellikle italyan mutvagı konusun da çok bilgi vedonanıma sahibim dünya tatlıları ve sosları hakkında çok iyiyim bilgilerinize arz ederim saygılarımla

 2. Badwood† dedi ki:

  çağrıyla bugün marmara park akanziiii

 3. Murat Uçak dedi ki:

  Gezmeler :)) (@ Marmara Park – w/ )

 4. ~Pollyana ~ dedi ki:

  Günaydın! Kahve Sarayı’na gelerek haftaya çok daha zinde başlayabilirsiniz!

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+