Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Park Tiffany İş Başvurusu

Marmara Park Tiffany İş Başvurusu

Tiffany mağazası sizler için Marmara Park‘ta bulunan şubesine personel alımlarını başlatmıştır. Sizlerde sitemizden yararlanarak istediğiniz bir iş yerinde çalışabilirsiniz. Sitemizde en yeni en güncel iş ilanları yer almaktadır. Sizlerde bu iş ilanlarından yararlanarak bir iş sahibi olabilirsiniz. Aşağıda da sunulduğu gibi her iş ilanımız için belirli kriterler mevcuttur. Sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız sizlerinde başvurularınızı bekliyoruz.
* En az lise mezunu
* Özgüveni tam
* Askerliğini tamamlamış
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış

Tiffany İşin Tanımı
Sizin için en yeni en kaliteli ürünleri sunan Tiffany‘de çalışmak ister miydiniz? İşte sizler için bir fırsat sitemizden geliyor. Marmara Park Tiffany mağazası satış personelleri aramaktadır. Sizlerde Tiffany gibi bir yerde çalışmak istiyorsaız sitemizi takip etmeye devam etmelisiniz. Sitemizde sizlere en yeni ve en güncel iş ilanlarını sunmaktayız. Sizlerde sitemizden yararlanarak bir iş sahibi olabilmek için sitemizde sunulan iş ilanlarının altına kendi cvnizi ve kendinizi anlatan kısa bir yazı yazmalısınız.


4 Yorum

 1. zarife purlik dedi ki:

  öğrenciyim full time olarak ekip arkadaşlarla birlikte çalışmak isterim eğer bu konuda yardımcı olursanız gercektende cokk sevinirim saygılarımla zarife purlik 538 048 83 39

 2. Besti dedi ki:

  Dogum gunu alisverisi baslasinn…. (@ Marmara Park – w/ )

 3. sudan gelen eşek dedi ki:

  I’m at Marmara Park – (İstanbul, Türkiye) w/ 587 others

 4. Poly.. dedi ki:

  kasimdaask: ‘Love to Shop’ app’inde harika etkinlik: Nerede: Marmara Park. Ne: Instagramall Mar…

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+