Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Park Teknosa İş Başvurusu

Marmara Park Teknosa İş Başvurusu

Teknosa Marmara Park‘taki mağazasına satış personelleri alınacaktır. Sizlerde Teknosa gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız sitemizden başvuruda bulunabilirsiniz. Sitemizde buna benzer bir çok ilan yayınlanmıştır. Sitemizi takip ederseniz sizlerde bir iş sahibi olabilirsiniz. Teknosa aşağıda sunulan kriterlere uygun personelleri alacaktır. Sizlerde uuygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.
* En az lise mezunu
* Özgüveni tam
* Teknolojiyi takip etmeyi seven
* Askerliğini tamamlamış
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış

Teknosa İşin Tanımı
Marmara Park‘ta bulunan Teknosa mağazası personel alımları yapacaktır. Sizlerde Teknosa gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız sitemizden iş ilanlarını takip etmeli ve beğendiğiniz iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurmak istediğiniz bir iş ilanına başvuruda bulunmak için öncelikle cvnizi bırakmalı ve sık sık güncellemelisiniz. Sitemizden bir iş sahibi olmak işte bu kadar kolay.


3 Yorum

 1. Can Aktaş dedi ki:

  selamlar, işe ihtiyacım var. üniversite mezunuyum ve ileri derecede ingilizce biliyorum. mağazacılıkta tecrübe sahibiyim. ilgili kişilerden mail bekliyorum.

 2. zarife purlik dedi ki:

  takım arkadası olarak full time çalışmak isterim 05377195565 0538 048 8339

 3. F**kin dedi ki:

  yangın merdivenleri

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+