Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Park Süvari İş Başvurusu

Marmara Park Süvari İş Başvurusu

Sizin için en yeni en kaliteli kozmetik ürünlerini sunan Süvari’de çalışmak ister miydiniz? İşte sizler için bir fırsat sitemizden geliyor. Marmara Park Süvari mağazası satış personelleri aramaktadır. Sizlerde Süvari gibi bir yerde çalışmak istiyorsanız sitemizi takip etmeye devam etmelisiniz. Sitemizde sizlere en yeni ve en güncel iş ilanlarını sunmaktayız. Sizlerde sitemizden yararlanarak bir iş sahibi olabilmek için sitemizde sunulan iş ilanlarının altına kendi cvnizi ve kendinizi anlatan kısa bir yazı yazmalısınız.
* En az lise mezunu
* Özgüveni tam
* Askerliğini tamamlamış
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış

Süvari İşin Tanımı
Siz değerli okurlarımız için en güncel iş ilanları paylaşan sitemizde sizler için yeni bir ilan daha. Süvari mağazası Marmara Park’ta bulunan mağazasına satış personelleri alacaktır. Sizlerde Süvari gibi bir yerde çalışmak için sitemizden yararlanabilirsiniz. Sitemizdeki iş ilanlarını güncel bir şekilde takip ederek bir iş sahibi olabilirsiniz. Sitemizde sizler için en güncel ve en yeni iş ilanları yer almaktadır.


2 Yorum

 1. gürse dedi ki:

  Sahibi bizden az gidiyodur

 2. ATAKAN TANRIVERDİ dedi ki:

  I’m at Marmara Park – (İstanbul, Türkiye) w/ 309 others

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+