Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Park Stradivarius İş Başvurusu

Marmara Park Stradivarius İş Başvurusu

Siz değerli okurlarımız için en güncel iş ilanları paylaşan sitemizde sizler için yeni bir ilan daha. Stradivarius mağazası Marmara Park‘ta bulunan mağazasına satış personelleri alacaktır. Sizlerde Stradivarius gibi bir yerde çalışmak için sitemizden yararlanabilirsiniz. Sitemizdeki iş ilanlarını güncel bir şekilde takip ederek bir iş sahibi olabilirsiniz. Sitemizde sizler için en güncel ve en yeni iş ilanları yer almaktadır.
* En az lise mezunu
* Özgüveni tam
* Askerliğini tamamlamış
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış

Stradivarius İşin Tanımı
Stradivarius Marmara Park‘ta bulunan mağazasına satış personelleri alacaktır. Sizlerde bir iş sahibi olabilmek için sitemizi ve iş ilanlarımızı takip etmelisiniz. Sitemizde gördüğünüz bir iş ilanına başvuruda bulunmak için o iş ilanının altına kendinizi anlatan kısa bir yazı ve cvnizi bırakmalı ve sık sık güncellemelisiniz.


4 Yorum

 1. MELIKE BURCU ULUSOY dedi ki:

  AREL UNIVERSITESI ULUSLARARASI ILISKILER INGILIZCE MEZUNU IS TECRUBESI *LCW AYMERKEZ MAGAZASI SATIS DANISMANI 2 YIL (PART TIME ) *PACO ROMANO TEKSTIL SATIS DANISMANI *VERA LIFE FUAR HOSTES

 2. duygu dedi ki:

  Iddiamı kazanırım ayakkabimida aldırırım

 3. Besti dedi ki:

  Dogum gunu alisverisi baslasinn…. (@ Marmara Park – w/ )

 4. NisaNurArslan☮ dedi ki:

  I’m at Marmara Park – (İstanbul, Türkiye) w/ 287 others

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+