Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
  • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Park Sons & Daughters İş Başvurusu

Marmara Park Sons & Daughters İş Başvurusu

Marmara Park‘ta bulunan Sons & Daughters mağazası personel alımlarına başlamıştır. Sizlerde Sons & Daughters gibi bir mağazada çalışmak için sitemizden yararlanarak bir iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz. Sons & Daughters mağazası gibi bir çok avmlerde bulunan mağazaların iş ilanları sitemizde yer almaktadır. Sizlerde bu iş ilanlarından faydalanarak bir iş sahibi olabilirsiniz. Aşağıda Sosn & Daughters personel alımları için gerekli kriterler yer almaktadır. Sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.
* Mağazamızı iyi temsil edebilecek
* Özgüveni tam
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Askerliğini tamamlamış

Sons & Daughters İşin Tanımı
Sons & Daughters çocuk giyim mağazası Marmara Park’ta bulunan şubesi için personel alımlarını başlatmıştır. Sizlerde sitemizden başvurunuzu yapabilir ve hemen bir iş sahibi olabilirsiniz. Sitemizde tüm avm’lere ait iş ilanları yer almaktadır. Sizlerde bu iş ilanlarından faydalanarak bir iş sahibi olabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz bir iş ilanına başvuruda bulunmak için sizlere verdiğimiz talimatları yerine getirmelisiniz. Sons & Daughters yukarıda sunduğumuz kriterlere uygun personeller seçecektir. Sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvuru yapabilirsiniz.


Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+