Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Okan Merhabalar esenyurtta oturuyorum mimarlık öğrencisiyim part ...
  • Süreyya nur OZTEKIN Üniversite mezunuyum satış danışmanlığı yaptım başvurumu deg...
  • Necdet Calismak istiyorum...
  • Bilge Bilge kabagozoglu doğum tarihi 03.10.1989 Tel 05301232889 es...
  • Merve Lise mezunuyum...

Marmara Park SMYK İş Başvurusu

Marmara Park SMYK İş Başvurusu

Marmara Park SMYK mağazası sizlere iş imkanı sunuyor. Sizlerde SMYK gibi bir mağazada çalışmak istiyorsanız sitemizi ve iş ilanlarımızı takip etmeli ve cvnizi sık sık güncellemelisiniz. Sitemizde güncel olarak tüm avmlere ait iş ilanları sunulmaktadır. Sizlerde bu iş ilanlarından faydalanmak için sitemizde sizlere daha önceden sunduğumuz talimatları uyglumalısınız. Tabii ki başvuruda bulunacağınız iş ilanlarının içinde sunulan kriterlere uygun olmanız gerekmektedir. Sizlerde aşağıda sunduğumuz kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış ve referans verebilecek.
* Mağazamızı iyi temsil edebilecek
* Özgüveni tam
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Askerliğini tamamlamış

SMYK İşin Tanımı
SMYK çocuk giyim mağazası Marmara Park‘ta bulunan şubesi için personel alımlarını başlatmıştır. Sizlerde sitemizden başvurunuzu yapabilir ve hemen bir iş sahibi olabilirsiniz. Sitemizde tüm avmlere ait iş ilanları yer almaktadır. Sizlerde bu iş ilanlarından faydalanarak bir iş sahibi olabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz bir iş ilanına başvuruda bulunmak için sizlere verdiğimiz talimatları yerine getirmelisiniz. SMYK yukarıda sunduğumuz kriterlere uygun personeller seçecektir. Sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvuru yapabilirsiniz.


Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+