Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
  • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Park Roberts Cafe İş Başvurusu

Marmara Park Roberts Cafe İş Başvurusu

Marmara Park Roberts Cafe sizler için personel alımlarına başlamıştır. Sizlerde Roberts Cafe gibi bir yerde kariyerinizi tamamlamak istiyorsanız sitemizde bu tarz ilanlara ulaşabilirsiniz. Sizler için her gün en yeni iş ilanlarını sizler için sunmaktayız. Sizlerde bir iş sahibi olabilmek için sitemizden yardım alabilirsiniz. Sitemizde avmlerle ilgili en güncel iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.
* En az lise mezunu
* Özgüveni tam
* Askerliğini tamamlamış
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış

Roberts Cafe İşin Tanımı
Roberts Cafe Marmara Park‘ta ki şubesine personel alımları yapacaktır. Sizlerde sitemizden başvuruda bulunabilir ve Robert Cafe‘de iş sahibi olabilirsiniz. Roberts Cafe‘de çalışmak için yukarıda sunduğumuz kriterlere uygun olmanız gerekmektedir. Sizlerde yukarıdaki kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvuruda bulunabilirsiniz.


1 Yorum

  1. Mahsum ünal dedi ki:

    Cook shop ve hunger cafede gıbı mekanlarda calıstım ozguvenım tam calıstım askerlıgım tecilli açıktan lise okudugum ıcın sızın çalışmak ıstıyorum 05314543926 beklıyorum tesekkur ederım

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+