Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Park Panço İş Başvurusu

Marmara Park Panço İş Başvurusu

Panço sizler için Marmara Park‘ta açılmıştır. Ancak personel eksiklikleri bulunan Panço personel alımlarını başlatmıştır. Sizlerde Panço gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız sitemizde sunduğumuz iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Sizler için avmlerde sunulan iş ilanlarını eksiksiz olarak paylaşmaktayız. Sizlerde sitemizden başvuruda bulunarak bir iş sahibi olabilirsiniz. Sitemizde sunduğumuz iş ilanlarına başvuruda bulunmak için sizlere sunduğumuz kriterlere uygun olmanız gerekmektedir. Sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış ve referans verebilecek.
* Mağazamızı iyi temsil edebilecek
* Özgüveni tam
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Askerliğini tamamlamış

Panço İşin Tanımı
Panço çocuk giyim mağazası Marmara Park‘ta bulunan şubesi için personel alımlarını başlatmıştır. Sizlerde sitemizden başvurunuzu yapabilir ve hemen bir iş sahibi olabilirsiniz. Sitemizde tüm avm’lere ait iş ilanları yer almaktadır. Sizlerde bu iş ilanlarından faydalanarak bir iş sahibi olabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz bir iş ilanına başvuruda bulunmak için sizlere verdiğimiz talimatları yerine getirmelisiniz. Panço yukarıda sunduğumuz kriterlere uygun personeller seçecektir. Sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvuru yapabilirsiniz.


3 Yorum

 1. yasemin şen dedi ki:

  aranılan nıtelıklere sahıp bırıyım iş ilanlarınızı yakından takıpteyım cocuklarla annnelerlee olan dıyologum ıyıdır

 2. yeliz yılmaz dedi ki:

  Uğurlu İnşaat Proje Tasarım Mimarlık Ltd Şti ( Mimar asistanı ve sekreterlik )
  Milano Giyim mağazası ( Mağaza sorumlusu)
  cenpa çeyiz ve bebe giyimi (satış sorumlusu)

  İŞ DENEYİMLERİM ÜSTDE BELİRTTİGİM GİBİ İNSANLARLA İLETİŞİMİM GÜZEL VE AKICI OLDUGU İÇİN SATIŞ SORUMLULUGUNUN ÜZERİME YAKIŞTIGINI DÜŞÜNÜYORUM VE ÇOCUKLARLA ARAM ÇOK İYİ OLDUGUNDAN DOLAI BU İŞİ YAPACAGIMI DÜŞÜNÜORUM..SAYGILAR..

 3. ebru dedi ki:

  slm ben ebru 23 yasındayım az deneyımlıyım s
  ızınle calışmak isterım tesekkurler 0538 486 74 01

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+