Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Park New Balance İş Başvurusu

Marmara Park New Balance İş Başvurusu

New Balance mağazaları sizler için Marmara Park’ta açılmıştır. Sizlerde sitemizi güncel bir şekilde takip ederek istediğiniz her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. New Balance Marmara Park’ta bulunan mağazasına satış personelleri alacaktır. Sizlerde New Balance gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız sitemizi güncel bir şekilde takip etmeli ve cvnizi sık sık güncellemelisiniz. Sitemizde bir iş ilanına başvuruda bulunmak için öncelikle altına yorum olarak kendinizi tanıtacak bir kaç cümle ardından cvnizi bırakabilirsiniz.
* Lise mezunu
* Öz güveni tam
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek
* Askerlik hizmetini tamamlamış

New Balance İşin Tanımı
New Balance Marmara Park Avm‘de açılmıştır ve personel alımını başlatmıştır. Sizlerde New Balance gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız sitemizde sunduğumuz iş ilanlarını takip etmeli ve cvnizi sık sık güncellemelisiniz. Sitemizde başvurmak istediğiniz herhangi bir iş ilanının altına kendinizi ifade eden bir kaç cümle yorum yazmalı ve cvnizi bırakmalısınız. Daha etkili sonuç almak için cvnizi sık sık güncelleyebilirsiniz.


5 Yorum

 1. aykut balkan dedi ki:

  can ayakkabı ve floda çalıştım ayakkabı konusunda kendime baya özgvenim var askerliğimi yaptım şuanda iş aramaktayım sizinle çalışmak isterim.

 2. oğuz ülğüdür dedi ki:

 3. Samet BAŞAK dedi ki:

  Daha önce Bakırköy Capacity magazasında calıştım , askerligimi bitirelı 2 ay oldu satısda kendıme cok güvenıyorum sizinle calısmak istiyorum.

 4. azmi kalaycı dedi ki:

  iyi çalışmalar şuan marmaraparkda çalısmakdayım receptıon sorumsulu ayrıca giyim sektorunde tecrubem yuksek bılgınıze

 5. ŞEVVAL ILGAZ dedi ki:

  Türk sinemasından da böyle etkileyici filmler bekliyoruz… @ Marmarapark Avm Beylikduzu

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+