Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Okan Merhabalar esenyurtta oturuyorum mimarlık öğrencisiyim part ...
 • Süreyya nur OZTEKIN Üniversite mezunuyum satış danışmanlığı yaptım başvurumu deg...
 • Necdet Calismak istiyorum...
 • Bilge Bilge kabagozoglu doğum tarihi 03.10.1989 Tel 05301232889 es...
 • Merve Lise mezunuyum...

Marmara Park Max Moda İş Başvurusu

Marmara Park Max Moda İş Başvurusu

Max Moda mağazaları sizler için Marmara Park‘ta açılmıştır. Sizlerde sitemizi güncel bir şekilde takip ederek istediğiniz her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Max Moda Marmara Park‘ta bulunan mağazasına satış personelleri alacaktır. Sizlerde Max Moda gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız güncel bir şekilde iş ilanlarımızı takip etmeli ve cvnizi sık sık güncellemelisiniz.
* Lise mezunu
* Öz güveni tam
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek
* Askerlik hizmetini tamamlamış

Max Moda İşin Tanımı
Max Moda Marmara Park Avm‘de açılmıştır ve personel alımını başlatmıştır. Sizlerde Max Moda gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız sitemizde sunduğumuz iş ilanlarını takip etmeli ve cvnizi sık sık güncellemelisiniz. Sitemizde başvurmak istediğiniz herhangi bir iş ilanının altına kendinizi ifade eden bir kaç cümle yorum yazmalı ve cvnizi bırakmalısınız. Daha etkili sonuç almak için cvnizi sık sık güncelleyebilirsiniz.


3 Yorum

 1. Ezgi Taşkıran dedi ki:

  Ablosumla alısverıs (@ Marmara Park – w/ 452 others)

 2. Mamurella dedi ki:

  Hayatındaki en lüks yeri Marmara park sanan insanların taksimi fuhuş yuvası görmesi gayet normal aslında

 3. TAYBUĞA dedi ki:

  I’m at Marmara Park in Esenyurt, Türkiye

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+