Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Park Koton İş Başvurusu

Marmara Park Koton İş Başvurusu

Size en iyi hizmet sunan mağazalarda sizlerde çalışmak bir iş sahibi olmak istemezmisiniz. Sizlere tüm AVMlerde bulunan en yeni mağazaları ve en iyi hizmeti sunan mağazalarda çalışma imkanı sunuyoruz. Sitemizi takip ederek istediğiniz bir mağazanın iş ilanını bulabilirsiniz. Koton personel alımlarını yapacak ve sizlerde başvurmak için bu ilanın altına cvnizi bırakmalı ve her gün güncelemelisiniz. Aşağıda sizlere gerekli kriterler de sunulmuştur. Sizlerde bu kriterlere uygunsanız başvurabilirsiniz.
* En az lise mezunu
* Özgüveni tam
* Askerliğini tamamlamış
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış

Koton İşin Tanımı
Marmara Park Koton mağazası personel alımları yapacaktır. Sizlerde sitemizden kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Koton gibi bir işletmede bir iş sahibi olabilmek için sitemizi ve sunduğumuz iş ilanlarını taKoton etmelisiniz. Aşağıda sunulan kriterlere uygun olduğunuzu düşünyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.


2 Yorum

 1. Mehmet dedi ki:

  I’m at Marmara Park (Güzelyurt Mah. 1. Cad. No:33A Esenyurt, İstanbul)

 2. Gülşah dedi ki:

  Dilara kimya ödevine 30 lira bayıldı şu anda Marmara Park’ta soğuk su içiyor

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+