Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Okan Merhabalar esenyurtta oturuyorum mimarlık öğrencisiyim part ...
 • Süreyya nur OZTEKIN Üniversite mezunuyum satış danışmanlığı yaptım başvurumu deg...
 • Necdet Calismak istiyorum...
 • Bilge Bilge kabagozoglu doğum tarihi 03.10.1989 Tel 05301232889 es...
 • Merve Lise mezunuyum...

Marmara Park H&M İş Başvurusu

Marmara Park H&M İş Başvurusu

Sizlere en iyi hizmeti veren mağazaların iş ilanları bu sitede. Sizlerde sitemizi takip ederek sunduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Sitemizde en iyi mağazaların en güncel iş ilanları yer almaktadır. Sizlerde sitemizi güncel bir şekilde takip ederek bir iş sahibi olabilirsiniz.
* En az lise mezunu
* Özgüveni tam
* Askerliğini tamamlamış
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış

H&M İşin Tanımı
Size en güncel iş ilanlarını sunan sitemizde sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Marmara Park ve onun gibi avmlerde sunulan iş ilanlarına en güncel şekilde sitemizden ulaşabilirsiniz. Marmara Park’ta bulunan H&M mağazası personel alımları yapacaktır. Sizlerde sitemizden başvuruda bulunabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz bir iş ilanına başvuruda bulunmak için o iş ilanının altına cvnizi bırakmalı ve sık sık güncellemelisiniz.


2 Yorum

 1. Şerif Samet Çelik dedi ki:

  Merhaba,

  6 Yıllık mağazacılık sektöründe tecrübem var. İGS ve DİESEL’de çalıştım. Başlangıç seviyesi olarak ingilizcem var ve aynı zamanda dil eğitimi alıyorum.. Şirket bünyenizde yer almak isterim. Konuyla ilgili olumlu veya olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim.

  Teşekkürler.

 2. Türkan YILMAZ dedi ki:

  merhaba,, daha önce kotonda 6 ay full, ve bi çocuk mağazasında 2 seneye yakın part tıme olarak çalıştım. eğer sizin için de uygunsa H&M ailesine katılmak isterim.

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+