Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Okan Merhabalar esenyurtta oturuyorum mimarlık öğrencisiyim part ...
 • Süreyya nur OZTEKIN Üniversite mezunuyum satış danışmanlığı yaptım başvurumu deg...
 • Necdet Calismak istiyorum...
 • Bilge Bilge kabagozoglu doğum tarihi 03.10.1989 Tel 05301232889 es...
 • Merve Lise mezunuyum...

Marmara Park HD İskender İş Başvurusu

Marmara Park HD İskender İş Başvurusu

HD İskender Marmara Park‘ta sizler için açılmıştır ve sizlere iş imkanı sunmaktadır. Sizlerde HD İskender gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız sizlerinde başvurularınızı bekliyoruz. Sizler için en yeni en günce iş ilanlarını sunuyoruz sizlerde bu iş ilanlarından yararlanmak için talimatlarımızı izlemelisiniz. Sitemizdeki iş ilanlarını en günce şekilde takip ederseniz bir iş sahibi olabilirsiniz.
* En az lise mezunu
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış
* Özgüveni tam
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Askerlik hizmetini tamamlamış

HD İskender İşin Tanımı
Marmara Park HD İskender personel alımları yapacaktır. Sizlerde HD İskender gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız sizlerinde başvurularınızı bekliyoruz. Sizler için en yeni en günce iş ilanlarıyla her gün size yep yeni bir iş ilanı sunmaktayız. Sizlerde faydalanmak istiyorsanız sitemizi güncel bir şekilde takip etmeli ve cvnizi sık sık güncellemelisiniz.


3 Yorum

 1. Berkay Ulay dedi ki:

  I’m at Marmara Park – (İstanbul, Türkiye) w/ 51 others

 2. Beste Balkan dedi ki:

  I’m at Marmara Park – (İstanbul, Türkiye) w/ 157 others

 3. ÖNRE dedi ki:

  I’m at Marmara Park – (İstanbul, Türkiye) w/ 41 others

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+