Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Park Collezione İş Başvurusu

Marmara Park Collezione İş Başvurusu

Marmara Park‘ta sizin için açılan yeni bir mağaza personel alımlarını başlatmış bulunmamaktadır. Collezione mağazası personel alımlarını başlatmasıyla birlikte bizler size duyurduk. Sizde Collezione gibi bir mağazada çalışmak için sitemizden yararlanarak başvuruda bulunabilirsiniz. Sitemizdeki bir ilana başvurmak için cvnizi yorum olarak paylaşmalı ve başvurunuz için kendinizi tanıtan kısa bir yazı yazmalısınız.
* En az lise mezunu
* Özgüveni tam
* Askerliğini tamamlamış
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış

Collezione İşin Tanımı
Collezione Marmara Park’ta açılan mağazası için personel alımları yapacaktır. Sizlerde Collezione mağazasında çalışmak istiyorsanız sizlerinde başvurularını bekliyoruz. Sitemizde bir iş ilanına başvuruda bulunmak için talimatlarımızı izlemelisiniz. Sizler için paylaştığımız iş ilanının altında adayların uygun olması gereken kriterler yer almaktadır. Sizlerdebu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız sizlerinde başvurusunu bekliyoruz.


3 Yorum

 1. Besti dedi ki:

  Dogum gunu alisverisi baslasinn…. (@ Marmara Park – w/ )

 2. C dedi ki:

  I’m at Marmara Park (Güzelyurt Mah. 1. Cad. No:33A Esenyurt, İstanbul)

 3. Selda dedi ki:

  Satış danismanligi

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+