Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
  • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum W Collection İş Başvurusu

Marmara Forum W Collection İş Başvurusu

W Collection Marmara Forum‘da bulunan mağazasına satış personelleri alacaktır. Sizlerde bir iş sahibi olabilmek için iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizin için en iyi iş fırsatları sitemizde sunulmuştur. Sizlerde aşağıdaki kriterleri inceleyin ve uygunsanız başvuru yapınız.
* Askerliğini tamamlamış
* Lise mezunu
* Daha önceden en az 4 işletmede çalışmış
* Dış görünümüne özen gösteren
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan

W Collection İşin Tanımı
Marmara Forum W Collection satış personelleri aramaktadır. Sizlerde yukarıdaki kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizlerinde bir işe ihtiyacı varsa sitemizi sık sık takip etmeyi unutmayın. Sizlere en iyi iş fırsatlarını sunuyoruz. Sizlerdeyararlanmak için hemen başvurun.


1 Yorum

  1. LEVENT GÜRPINAR dedi ki:

    SLM MERHABALAR KILASIK GIYIMDE TAM OLARAK 14 YILLIK DENEYIMIM VARDIR TAM OLARAK MAG MDR OLARAK DENEYIMIMDE VARDIR TAM 6 SENE ENSON CALIŞTIGIM MAGZA AKMERKEZ BEYMEN ERKEK KATINDA CALIŞTIM BURDA TAM 5 SENEDIR UZM SATIŞ DANIŞ OLARAK CALIŞTIM BUTUN BU DENEYIMLERIMI SIZIN MAGZANIZDA YAPMAK VE SERGILEMEK ISTERIM SIZINLE DETAYLI KONUŞMAYI YAPMAK ICIN TLF 0543,412,21,66 ARARSANIZ KONUŞMAK ISTERIM TSK

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+