Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Veromoda İş Başvurusu

Marmara Forum Veromoda İş Başvurusu

Veromoda Marmara Forum’da bulunan mağazasına satış personelleri alacaktır. Sizlerde bir iş sahibi olabilmek için iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizin için en iyi iş fırsatları sitemizde sunulmuştur. Sizlerde aşağıdaki kriterleri inceleyin ve uygunsanız başvuru yapınız.
* Askerliğini tamamlamış
* Lise mezunu
* Daha önceden en az 4 işletmede çalışmış
* Dış görünümüne özen gösteren
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan

Veromoda İşin Tanımı
Marmara Forum Veromoda satış personelleri aramaktadır. Sizlerde yukarıdaki kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizlerinde bi işe ihtiyacı varsa sitemizi sık sık takip etmeyi unutmayın. Sizlere en iyi iş fırsatlarını sunuyoruz. Sizlerdeyararlanmak için hemen başvurun.


3 Yorum

 1. Arzu Sari dedi ki:

  Slm ben arzu almanyadan ve Istanbulda Veramodada calismayi cok arzu ediyorum daha önce bir cok magazalarda satis elemani olarak calistim

 2. hikmetullah şahin dedi ki:

  mrb öğrenciyim tam gün çalışabilirim 0507 597 74 26

 3. iss. dedi ki:

  Keremaskimla Marmara Forum gsksjdgdks

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+