Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Süvari İş Başvurusu

Marmara Forum Süvari İş Başvurusu

Süvari Marmara Forum‘da bulunan mağazasına satış personelleri aramaktadır. Sizlerde Süvari gibi bir mağazada iş sahibi olmak istiyorsanız İş sahibi olmak İstiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizde sitemizi takip ederek muhteşem iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Sizin için en uygun ve en iyi iş fırsatları burada. Sizlerde Süvari’de iş sahibi olabilmek için aşağıdaki kriterleri kontrol edin ve uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvuru yapınız.
* Kendine güvenen
* İş tecrübesi bulunan
* Askerlik hizmetini tamamlamış baylar
* En az lise mezunu
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan

Süvari İşin Tanımı
Marmara Forum Süvari‘de satış personelleri aranmaktadır. Sizlerde Süvari’de çalışmak istiyorsanız yukarıdaki kriterlere uygun olmanız gerekmektedir. Sizler için kaçırılmaz iş fırsatları sunuyoruz sizde kendinize uygun olanı seçin ve hemen başvurun. Daha iyi bir iş sahibi olabilmek için iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin.


2 Yorum

 1. hikmetullah şahin dedi ki:

  mrb öğrenciyim tam gün çalışabilirim 0507 597 74 26

 2. recep özdemir dedi ki:

  merhaba ben recep özdemir takım elbise satmak ben işim 15 yıllık deneyimim var artı hem takım elbiseyi dikebiliyom hemde satabiliyom kendime cok güveniyom daha önce marengo. kip ve altınyıldızda calıştım oturdugum semt g.o.paşa ilgelirizi bekliyom tşk ederim.

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+