Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Saat&Saat İş Başvurusu

Marmara Forum Saat&Saat İş Başvurusu

Marmara Forum sizlere en iyi iş imkanlarını sunuyor. Saat&Saat satış personelleri aramaktadır. Sizlerde Saat&Saat gibi bir yerde çalışmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Saat&Saat aşağıda sunduğu kriterlere uygun personelleri seçecektir. Sizlerde aşağıdaki kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.
* Askerliğini tamamlamış
* Lise mezunu
* Daha önceden bu tarz bir işletmede çalışmış
* Dış görünümüne özen gösteren
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan

Saat&Saat İşin Tanımı
Marmara Forum Saat&Saat satış personelleri alacaktır. Sizlerde bu tarz bir işletmede çalışmak için iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık güncelleyin. Yukarıda bulunan kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz. Daha iyi iş imkanları için sitemizi takip edin.


2 Yorum

 1. Sezgin Bürkek dedi ki:

  Merhaba, çok yakın bi zamanda rolex,bvlgari,cartier,chopard,ulysse nardın gibi üst sekment saatlerde satan bir pırlanta dükkanında çalıştım. Bu tarz işlerde çalışmayı çok seviyorum. Ondan öncesinde çeşitli mağazalarda da çalıştım. Satış tecrübem oldukça iyidir. Sizinle çalışmayıda çok isterim. SAYGILAR..

 2. Zafer Yıldız dedi ki:

  Marmara Forum Alışveriş Merkezi’de

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+