Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Pizza House İş Başvurusu

Marmara Forum Pizza House İş Başvurusu

Marmara Forum Pizza House satış personeleri alacaktır. Sizlerde Pizza House gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız sitemizde size sunduğumuz iş ilanlarını takip etmeli ve verdiğimiz talimatlara uymalısınız. Öncelikle sitemizde başvurmak istediğiniz bir iş ilanını iyice incelemeli ve o iş ilanının size uygun olduğunu düşünüyorsanız bu fikrinizi kanıtlayacak bir yorum yazmalısınız. Ardından cvnizi bırakarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde her zaman size uygun bir iş ilanı bulabilirsiniz. Ancak faydalanmak için sitemizi takip etmelisiniz.
* Özgüveni tam
* Askerliğini tamamlamış
* Dış görünümüne özen gösteren
* En az lise mezunu
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış

Pizza House İşin Tanımı
Marmara Forum Pizza House personel alımları yapacaktır. Sizlerde Pizza House gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız size verdiğimiz talimatları takip etmeli ve cvnizi günde bir iki defa güncellemelisiniz. Sitemizde sunulan iş ilanlarındaki sunulan kriterleri iyice incelemeli ve size uygunsa başvurmalısınız. Daha iyi iş fırsatlarını yakalamak için sitemizi takip etmelisiniz.


2 Yorum

 1. Tuğba ÜnLü dedi ki:

  Bakalim kim kazanicak :)) (@ marmara forum bowling)

 2. EMİNE KALBİİM :DdD dedi ki:

  Aysimle marmara forum qeyfii :DASD -ismail

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+