Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Pidem İş Başvurusu

Marmara Forum Pidem İş Başvurusu

Pidem Marmara Forum‘da bulunan şubesine personel alımları yapacaktır. Sizlerde bu tarz bir işletmede çalışmak istiyorsanız talimatlarımıza uymalısınız. Öncelikle başvurmak istediğiniz iş ilanını iyice incelemelisiniz. Eğer size uygun olduğunu düşünüyorsanız bu fikrinizi kanıtlayacak bir yorum bırakmalısınız. Ardından cvnizi bırakarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. En etkili sonuç için cvnizi günde 3-4 kez güncellemenizi tavsiye ederim.
* Bay/Bayan
* Diksiyonu düzgün
* Özgüveni tam
* Dürüst ve güvenilir
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Pidem İşin Tanımı
Pidem Marmara Forum‘da bulunan şubesine personeller alacaktır. Sizlerde Pidem gibi bir işletmede iş sahibi olmak için yukarıda verilen talimatlara uymalısınız. Ancak başvuracağınız iş ilanının size uygun olduğundan emin olmalısınız. Sizlerde bir iş sahibi olabilmek için sitemizi güncel bir şekilde takip etmeli ve size sunduğumuz her uyarıdan yararlanmalısınız.


2 Yorum

 1. cansu çınar dedi ki:

  0534 777 02 70

 2. MARMARA FORUM AVM dedi ki:

  Demekki neymiş bundan sonra marmara foruma ve diğer forum avmlerine gitmiyoruz Milli Görüşçüler olarak.Ben zaten gitmiyordum sizde gitmeyin.

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+