Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Pandora İş Başvurusu

Marmara Forum Pandora İş Başvurusu

Pandora mağazası Marmara Forum‘da bulunan Şubesine satış personelleri alınacaktır. Sizlerde Pandora gibi bir işletmede iş sahibi olmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizlere özel en iyi iş ilanlarını yayınlıyoruz. Sizlerde bu iş ilanlarından yararlanmak istiyorsanız cvnizi bırakmanız ve sürekli güncellemeniz yeterli. Sizlerde sitemizi takip ederek bir iş sahibi olabilirsiniz.
* Müşterilere karşı sabırlı
* Askerliğini tamamlamış
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış
* Özgüveni tam
* Dış görünümüne özen gösteren

Pandora İşin Tanımı
Marmara Forum Pandora mağazasına personel alımları yapılacaktır. Sizlerde Pandora mağazasında iş sahibi olmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizler içi yukarıda bazı kriterler sunduk. Sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız iş başvurusu yapabilirsiniz.


2 Yorum

 1. isa düzen dedi ki:

  mrb iş ilanınızı kendime uygun gördüm sizde uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum.545 281 87 35

 2. yeliz yılmaz dedi ki:

  İYİ GÜNLER 24 YAŞINDA AÇIKÖĞRETİM LİSE 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM 5 ILLIK Bİ ÇALIŞMA HAYATIM VAR ÇALIŞMAYI SEVİYORUM İNSANLARLA İLETİŞİM DİALOG KURMAYI SEVDĞİM İÇİN VE ONLARDAN GÜLERYÜZÜMÜ İYİ NİYETİMİ ORTAYA KOYARAK GÜZEL BAŞLANGIÇLAR YAPABİLMEKTEYİM FAKAT TÜRBANLI OLDUGUM İÇİN ÇALIŞMA HAYATIM KISITLANIYOR MODAYI YAKINDAN TAKİP EDEN BİR TESETTURLÜYÜM BAKIMLIYIM EGER TESETTÜRÜMÜ SORUN ETMEZSENİZ ÇALIŞMAK İSTERİM İŞ DENEYİMLERİMİ ALTTA BELİRTİYORUM SAYGILAR..:
  Uğurlu İnşaat Proje Tasarım Mimarlık Ltd Şti ( Mimar asistanı ve sekreterlik )
  Avm Aydınlatma ve Aksesuar ( Mağaza satış sorumlusu )
  Cenpa Çeyiz ve İç Giyim ( Bölüm sorumlusu )
  avm aydınlatma ve aksesuar mağazasında çalıştıgım surede sizin ürünlerinizden satış yapmış bulunmaktaydık..

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+