Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Panço İş Başvurusu

Marmara Forum Panço İş Başvurusu

Marmara Forum Panço mağazasına satış personelleri aranmaktadır. Eğer sizde Panço gibi bir mağazada çalışmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Panço aşağıda sunduğu kriterlere uygun adaylar aramaktadır. Lütfen aşağıdaki kriterlere uyuyorsanız başvuru yapınız.
Panço Aranan Kriterler
* En az lise mezunu
* Takım arkadaşlarıyla uyumlu çalışabilen
* Dış görünümüne özen gösteren
* Akerliğini tamamlamış
* Kendine güvenen.

Panço İşin Tanımı
Marmara Forum Panço mağazalarına satış personelleri aranmaktadır. Eğer sizde yukarıdaki kriterlere uygunsanız başvurularınızı bekliyoruz. Sizde bir iş sahibi olmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin.


3 Yorum

 1. barış aydoğan dedi ki:

  mrb ilk önce türkiyede iş gençler için bu iş imkanını sundunuz için tüm işsizle adın atşk iletiyrum ben 13 yıldır giyim sektöründe çalışyrum mardin mova parkta açılacak mağazanızda çalışmaktan gurur duyarım ben ve abim ikimizde giyim sektörünüzdeyiz sizinle çalışmak isteriz ne yazıkki deneyimli personelin yarısı boşta dolşırken deneeyimsiz pesoneller çalışmakta benim üüzntüm bundandır o kadar yılımı vermişke ve mesleğimde çalışmazken gerçekten insanı baya üzyor başarılarınızn devamını dilerim 0543 367 50 07 sizden cvb sayglarla hoşcakalın

 2. Refah Partisi dedi ki:

  Marmara Forum’da skandal! Aracında Saadet Bayrağı var diye almadılar.

 3. Bilge dedi ki:

  Bilge kabagozoglu doğum tarihi 03.10.1989 Tel 05301232889 eski çalıştığım yer big blue 6 ay çıkış sebebim sikildim.Funn time 1 sene yine çıkış sebebim su oldu mudur değişti gelen yeni mudurle anlaşamadı gibilerin spor yapmak kitap okumak müzik dinlemek seminer e gitmek oluyordu en yakın ulaşabileceğiniz kişi tel 05322923767 referans mudur şerife cakmak,yüksel cimsir ehliyet almadim bakmakla yükümlü olduğum kişi yok neden ponco dusunuyom çocukları bebekleri çok seviyom birde insanlarla iletişimi ve kaliteli urun istediğini anında bulup muhtarlık memnun olmaktır bence zaman Zeytinburnu İst Nuripaşa mh 65/1 SK bekirsubasi CD meslek lisesi mezun uyum alan temsil moda giyim iş başvuru tarihi 31.03.2016 full time olabilir kesinlikle Zeytinburnu na yakın bir yer dusunuyom uzak bir istemiyorum umarım YAZDIKLARIMI görüp okursunuz.Sevgilerimle yabancı dil İngilizce almanca Rusça İtalyanca biliyor bilgisayar kullanıyor bildiğim programlar lectra word pad windows x8 windows x3 .

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+