Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Özsüt İş Başvurusu

Marmara Forum Özsüt İş Başvurusu

Marmara Forum‘da bulunan Özsüt personel alımları yapacaktır. Sizlerde Özsüt gibi bir iş yerinde çalışmak istiyorsanız talimatlarımıza uymalı ve sitemizi güncel bir şekilde takip etmelisiniz. Öncelikle size uygun olduğunu düşündüğünüz bir iş ilanını iyice incelemeli ve size uygun olduğunu kanıtlayacak bir yorum yazmalısınız. Ardından bu iş ilanı için bir cv bırakmalı ve bu cvyi günde 4-5 kez güncellemeli ve kendinizi sürekli gündemde tutmalısınız.
* Bay/Bayan
* Diksiyonu düzgün
* Özgüveni tam
* Dürüst ve güvenilir
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Özsüt İşin Tanımı
Özsüt Marmara Forum‘da bulunan şubesine personeller alacaktır. Sizlerde Özsüt gibi bir işletmede iş sahibi olmak için yukarıda verilen talimatlara uymalısınız. Ancak başvuracağınız iş ilanının size uygun olduğundan emin olmalısınız. Sizlerde bir iş sahibi olabilmek için sitemizi güncel bir şekilde takip etmeli ve size sunduğumuz her uyarıdan yararlanmalısınız.


8 Yorum

 1. Emirhan Gevrek dedi ki:

  Uygundur

 2. veysi KARAEER dedi ki:

  merhaba,ben sizinle çalışmak istiyorum işe çok ihtiyacım var iş konusunda tecrübeliyim hızlı tempoya dayanıklıyım. aramanızı arz ve rıca ederim… ( veysi KARAER )

 3. ERBAKANHOCAHAKLIYMIŞ dedi ki:

  Marmara Forum’da skandal!

 4. Kendine Yolculuk dedi ki:

  Sokak hayvanları için Marmara Forum`da buluşalım

 5. Hasret Gültekin dedi ki:

  Marmara forum meydan cag kebab restoranında yemek yerken doğa için çal serilerini çalıyorlar süperrr :))

 6. Eyüp ATALAY dedi ki:

  Ben eyup 28 yasindayim evli 2 cocuk babasi kendine guveni olan yetenekli bir insan oldugumu dusunuyorum meslek lisesi elektrik bolumu mezunuyum daha once restorantlarda komi olarak calistim sizinle calismaktan zevk alicagimi dusunuyorum iyi gunler diliyorum..

 7. Eyüp ATALAY dedi ki:

  Tlf donus yapilirsa memnun olurum 532 794 06 84

 8. Eyüp ATALAY dedi ki:

  Ben eyup 28 yasindayim evli 2 cocuk babasi kendine guveni olan yetenekli bir insan oldugumu dusunuyorum meslek lisesi elektrik bolumu mezunuyum daha once restorantlarda komi olarak calistim sizinle calismaktan zevk alicagimi dusunuyorum iyi gunler diliyorum..532 794 06 84

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+