Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Oxxo İş Başvurusu

Marmara Forum Oxxo İş Başvurusu

Marmara Forum Oxxo mağazası sizlere iş imkanı sunmaktadır. Sizlerde Oxxo gibi bir mağazada çalışmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizin için çok iyi iş fırsatları sunuyoruz sizlerde bu iş fırsatlarından yararlanmak için sitemizi takip edin ve cvnizi güncel tutun. Sizin için Oxxo‘nun personellerde aradığı kriterleri aşağıda sizlere sunduk. Sizlerde bu kriterlere bir göz atın ve başvuruda bulunun. Lütfen aşağıdaki kriterlere uygunsanız başvuruda bulununuz.
* Kendine güvenen
* En az lise mezunu
* Müşterilere arşı saygılı ve sabırlı
* Daha önceden bir iş tecrübesi bulunan
* Dış görünümüne özen gösteren
* Özgüveni sağlam

Oxxo İşin Tanımı
Marmara Forum Oxxo mağazasına satış personelleri alınacaktır. Sizlerde yukarıdaki kriterlere uygunsanız ve işinizi engelleyecek herhangi bir unsur yoksa başvurularınızı bekliyoruz. Aranan kriterlerde belirtilmemiştir ancak aranan adayın aynı zamanda tertipli ve düzenlide olması gerekmektedir. Oxxo yukarıda sunulan kriterlere uygun personel adaylarını seçecektir. sizde yukarıdaki kriterlere uygunsanız başvurlarınızı bekliyoruz.


5 Yorum

 1. beyda oruç dedi ki:

  oxxo ya iş başwurusu yapmak istorum

 2. şebnem altınay dedi ki:

  daha önce azize butikte çalıştım kapandığı için işten ayrılmak zorunda kaldım azize butikte hem satış danışmanı hem de özel güvenlik olarak görev aldım iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler 0212 621 73 08 – 0531 584 08 24

 3. selda ünal dedi ki:

  Lise mezunuyum sizle çalışmak istiyorumm.

 4. selda ünal dedi ki:

  şimdi den teşekkür ederim.0505 317 10 41

 5. Yûnus ٤mre dedi ki:

  ‘Minopolis’ Türkiye’deki ilk merkezini Marmara Forum’da açıyor: aracılığıyla

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+