Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Mother Care İş Başvurusu

Marmara Forum Mother Care İş Başvurusu

Marmara Forum Mother Care mağazalarına satış personelleri aranmaktadır. Sizde bir iş sahibi olmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve sürekli cvnizi güncel tutun. Mother Care aşağıda sunduğu kriterlere uygun adayları seçecektir. Lütfen aşağıdaki kriterlere uygunsanız başvuru yapınız.
Mother Care Aranan Kriterler
* Askerlik hizmetini tamamlamış
* Kendi kadar dış çevre ilede anlaşabilen
* biz bilinci ile çalışabilen
* En az lise mezunu
* Özüveni tam

Mother Care İşin Tanımı
Marmara Forum Mother Care mağazalarına satış personelleri aranmaktadır. Yukarıdaki kriterlerin yanında pozitif olabilmenizde gerekmektedir. Eğer sizde yukarıdaki kriterlere uygunsanız başvurularınızı bekliyoruz. Bir iş sahibi olabilmek için iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin.


3 Yorum

 1. mustafa koç dedi ki:

  izmirde yaşıyorum 13 yıllık bir deneyimim var şuan calışmıyorum.2 aydır .sizde uygun görürseniz izmirdeki şübenizde iş başvurumu yapmak istiyorum

 2. mustafa koç dedi ki:

  telefon numaramı yazmadım 0,535,077,53,62

 3. yeliz yılmaz dedi ki:

  İYİ GÜNLER 24 YAŞINDA AÇIKÖĞRETİM LİSE 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM 5 ILLIK Bİ ÇALIŞMA HAYATIM VAR ÇALIŞMAYI SEVİYORUM İNSANLARLA İLETİŞİM DİALOG KURMAYI SEVDĞİM İÇİN VE ONLARDAN GÜLERYÜZÜMÜ İYİ NİYETİMİ ORTAYA KOYARAK GÜZEL BAŞLANGIÇLAR YAPABİLMEKTEYİM FAKAT TÜRBANLI OLDUGUM İÇİN ÇALIŞMA HAYATIM KISITLANIYOR MODAYI YAKINDAN TAKİP EDEN BİR TESETTURLÜYÜM BAKIMLIYIM EGER TESETTÜRÜMÜ SORUN ETMEZSENİZ ÇALIŞMAK İSTERİM İŞ DENEYİMLERİMİ ALTTA BELİRTİYORUM SAYGILAR..:
  Uğurlu İnşaat Proje Tasarım Mimarlık Ltd Şti ( Mimar asistanı ve sekreterlik )

  Milano Giyim mağazası ( Mağaza satış sorumlusu )

  Avm Aydınlatma ve Aksesuar ( Mağaza satış sorumlusu )

  Cenpa Çeyiz ve İç Giyim ( Bölüm sorumlusu )

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+