Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
  • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Mc Donald’s İş Başvurusu

Marmara Forum Mc Donald’s İş Başvurusu

Marmara Forum Mc Donald’s satış personelleri aramaktadır. Sizlerde Mc Donald‘s gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız verilen talimatlara uymalı ve sitemizi takip etmelisiniz. Eğer bir iş ilanının size göre olduğunu düşünüyorsanız öncelikle bu iş ilanını iyice incelemeli ve verilen kriterlere uygun olup olmadığınızı denetlemelisiniz. Ardından bu iş ilanının altına yorum yaparak bu iş ilanına uygun olduğunuzu kanıtlamalısınız. Hemen sonra cv paylaşarak başvurunuzu gerçekleştirmeli ve bu cvnizi günde bir iki kez güncellemelisiniz.
* Askerliğini tamamlamış
* İnsanlarla ilişkisi iyi olan
* Özgüveniz Tam
* En az lise mezunu
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Mc Donald’s İşin Tanımı
Mc Donald’s Marmara Forum‘da bulunan mağazasına satış personelleri aramaktadır. Sizlerde yukarıdaki talimatlara uyarak başvuru yapabilir ve bu iş ilanından fayadalanabilirsiniz. Sitemizi takip ederek diğer iş ilanlarımıza da bakablir ve birden çok iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz. Size en uygun iş ilanlarını paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Bir iş sahibi olabilmenin sırrı sitemizde sizde takip ederek bir iş sahibi olabilirsiniz.


1 Yorum

  1. yasin çelebi dedi ki:

    askerlıgımı tecil edildi hala ogrencyım

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+