Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
  • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Magic Corn İş Başvurusu

Marmara Forum Magic Corn İş Başvurusu

Magic Corn Marmara Forum‘da bulunan şubesinde personel eksikliği fark etmiştir ve hemen yeni personeller alacağını duyurmuştur. Magic Corn gibi bir işletmede iş sahibi olabilmek için sitemizi takip etmeli ve verilen talimatlara uymalısınız. Öncelikle bir iş ilanına başvurmak için iş ilanını ve kriterlerini iyice okumalısınız. Ardından bir yorum paylaşarak bu iş ilanına uygun olduğunuzu kanıtlayınız. Bu iş ilanından etkilendiyseniz ve başvuru yapmak istiyorsanız hemen cv paylaşmalı ve bu cvyi sık sık güncelleyip kendinizi hatırlatmalısınız. Ancak cvnizi güncellerken dikkat etmeniz gereken unsur şudur ki dakikada bir değil 4-5 saatte bir paylaşmaktır. Bu sayede sürekli gündemde olabilirsiniz.
* Askerliğini tamamlamış
* İnsanlarla ilişkisi iyi olan
* Özgüveniz Tam
* En az lise mezunu
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Magic Corn İşin Tanımı
Magic Corn Marmara Forum‘daki şubesine takım arkadaşları aramaktadır. Sizlere inanılmaz iş ilanlarını sunmaktayız sizlerde bu ilanlardan yararlanmak için yukarıda verilen ve her zaman hatırlattığımız talimatlardan faydalanarak başvuru yapabilir ve biran önce bir iş sahibi olabilirsiniz. Sitemizi takip ederseniz daha çok iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.


1 Yorum

  1. Panini Turkiye dedi ki:

    Turnuvamızın 2. ayağı bu haftasonu Marmara Forum da. Akıllı telefon ve XXL kart kazanmak için katılmayı unutmayın

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+