Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Mado İş Başvurusu

Marmara Forum Mado İş Başvurusu

Mado Marmara Forum‘da bulunan şubesine satış personelleri alacaktır. Sizlerde Mado gibi bir işletmede iş sahibi olabilmek için sitemizi takip edin ve verilen talimatlara uyun. Eğer sitemizdeki bir iş ilanının size göre olduğunu düşünüyorsanız öncelikle iyice okumalı ve size uygun olup olmadığına emin olmalısınız. Sonra hemen bir yorum paylaşmalı ve iş ilanının size göre olduğunu kanıtlamalısınız. Ardından cvnizi paylaşmalı ve başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.Başvurunuzun etkili olabilmesi için cvnizi sık sık güncellemeli ve sitemizi takip etmelisiniz.
* Askerliğini tamamlamış
* İnsanlarla ilişkisi iyi olan
* Özgüveniz Tam
* En az lise mezunu
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Mado İşin Tanımı
Mado Marmara Forum‘daki şubesine takım arkadaşları aramaktadır. Sizlerde Mado gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız yukarıda verilen talimatlara uymalısınız. Sunduğumuz iş ilanlarını kaçırmamak için sitemizi takip etmelisiniz. Sizlerde sitemizde bulunan iş ilanlarından faydalanmak için cvnizi sık sık güncelleyin ve sitemizi mutlaka takip edin. Cvnizi güncelleyin derken demek istediğimiz cvnizi dakikada bir yeniden paylaşmanız değil günde 4-5 saatte bir güncellemekten bahsediyoruz.


3 Yorum

 1. FBetül METİN ♔ dedi ki:

  Berfinin istekleri bitmiyoo 😀 Bu saatte yine Marmara Forum 😀

 2. Tüylü Kurabiye dedi ki:

  . Avm’nin böyle bi projesi varmış.Sadece fotoğraf vererek 2kg mama bağışlamş oluyoruz,desteklenebilir

 3. Marmara Forum dedi ki:

  Instagram’a etiketiyle foroğraf koy, çektiğin resimler Marmara Forum’da dev ekranda görünsün!

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+