Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
  • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Lera Fresca İş Başvurusu

Marmara Forum Lera Fresca İş Başvurusu

Marmara Forum Lera Fresca şubesine personel alımları yapılacaktır. Sizlerde Lera Fresca‘da iş sahibi olabilmek için talimatlarımıza uymalısınız. İlk olarak sitemizde gördüğünüz ve değerlendirmek istediğiniz bir iş ilanına yorum yapmalısınız. ve cvnizi paylaşarak bu iş ilanına başvurunuzu gerçekleştiriniz. Daha etkili olması için sık sık güncellemenizde fayda var. Ancak bu gördüğünüz iş ilanına başvurunuzu gerçekleştirmeden önce ilanın altında sunulan kriterlere göz atmalısınız. Eğer uygunsanız başvuru yapabilirsiniz. Çalışma saatleri konusunda herhangi bir sıkıntınızın olmaması lazım aksi halde sizin için zor durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sitemizi takip ederek diğer ilanlara da göz atabilirsiniz.
* Özgüveni tam
* En az lise mezunu
* Arkadaş çevresinde uyumlu
* Çalışma saatleri konusunda sıkıntısı bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Lera Fresca İşin Tanımı
Marmara Forum Lera Fresca sizlere iş imkanı sunmaktadır. Sizlerde Lera Fresca gibi bir işletmede iş sahibi olabilmek için sitemize cvnizi bırakmalı ve sık sık güncellemelisiniz. Sizin için inanılmaz iş imkanlarını sunuyoruz. Sizlerde bu iş imkanlarından faydalanmak için iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizin için yukarıda Lera Fresca‘nın sunduğu kriterleri verdik sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.


1 Yorum

  1. Ömercan Özcan dedi ki:

    I’m at Marmara Forum Expo Center (İstanbul, Türkiye) w/ 11 others

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+