Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
  • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum LC Waikiki İş Başvurusu

Marmara Forum LC Waikiki İş Başvurusu

LC Waikiki Marmara Forum‘da bulunan mağazasına satış personelleri alacaktır. Sizlerde bu tarz bir işletmede çalışmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizin için aşağıda Lc Waikiki‘nin aradığı kriterleri sunduk. Eğer sizde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.
* Askerliğini tamamlamış
* En az lise mezunu
* Kötü alışkanlıklaı bulunmayan
* Özgüveni tam
* Askerlik sorunu bulunmayan
* Takım arkadaşlarına uyumlu.

LC Waikiki İşin Tanımı
LC Waikiki Marmara Forum‘da bulunan mağazasına satış personelleri aramaktadır. Sizlerde Marmara Forum LC Waikiki mağazasında bir iş sahibi olabilmek için İş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. LC Waikiki yukarıda sunulan ktriterlere uygun personelleri aramaktadır. Eğer sizde yukarıdaki kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız iş ilanlarımızı takip edin.


1 Yorum

  1. josan snejana dedi ki:

    mrb adın josan snejana cok zaman satıs dans. çalıstım koton kom ..sımdı ısı arıyorum sızınle çalısmak çok ısterım yabancı dıl da var rusca romencea fr. eng…tel ev. 28850424 .05384377072 ararsınız cok sevınerım

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+