Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
  • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Lacoste İş Başvurusu

Marmara Forum Lacoste İş Başvurusu

Lacoste sizlere Marmara Forum‘da inanılmaz iş imkanları sunuyor. Başvuruda bulunmak için cv bırakmanız ve sık sık güncellemeniz gerekiyor. Size özel en cazip iş fırsatlarını yakalamak için İş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Lacoste aşağıda sunulan kriterlere uygun personelleri aramaktadır. Sizlerde aşağıdaki kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvuru yapmalısınız.
* Askerliğini tamamlamış
* En az lise mezunu
* Kötü alışkanlıklaı bulunmayan
* Özgüveni tam
* Askerlik sorunu bulunmayan
* Takım arkadaşlarına uyumlu.

Lacoste İşin Tanımı
Lacoste Marmara Forum‘da bulunan mağazasına satış personelleri aramaktadır. Sizlerde Marmara Forum Lacoste mağazasında bir iş sahibi olabilmek için İş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Lacoste yukarıda sunulan kriterlere uygun personelleri aramaktadır. Eğer sizde yukarıdaki kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız iş ilanlarımızı takip edin.


1 Yorum

  1. Yusuf yeşilağaç dedi ki:

    Merhabalar ben öğrenciyim ve part time çalışmak istiyorum.okulum mağaAya yakın olduğu için yararlı olacağımı düşünüyorum. Teşekkürler kolay gelsin.

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+