Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Köfteci Ramiz İş Başvurusu

Marmara Forum Köfteci Ramiz İş Başvurusu

Köfteci Ramiz Marmara Forum‘da bulunan şubesine personel alımları yapacaktır. Sizlerde Köfteci Ramiz gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizlere en uygun iş ilanlarını sunmaktayız. Sizlerde bu iş imkanlarından yararlamak için sitemizi takip etmeli ve cvnizi sık sık güncellemelisiniz. Köfteci Ramiz aşağıda işe almak için kriterler sunmaktadır. Sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.
* Kendine güveniz tam
* Askerliğini tamamlamış
* Dış görünümüne özen gösteren ve titiz
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Köfteci Ramiz İşin Tanımı
Marmara Forum Köfteci Ramiz sizlere iş imkanı sunmaktadır. Sizlerde Köfteci Ramiz gibi bir işletmede iş sahibi olabilmek için sitemize cvnizi bırakmalı ve sık sık güncellemelisiniz. Sizin için inanılmaz iş imkanlarını sunuyoruz. Sizlerde bu iş imkanlarından faydalanmak için iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizin için yukarıda Köfteci Ramiz’in sunduğu kriterleri verdik sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.


2 Yorum

 1. serdar noyanlı dedi ki:

  pozisyon sıçak bölömö alakat ızgara ceşitlernde anlarım =)tl05426830114

 2. Marmara Forum dedi ki:

  Marmara Forum YKM’de makyaj günleri başladı!

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+