Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Kanat Evi İş Başvurusu

Marmara Forum Kanat Evi İş Başvurusu

Marmara Forum Kanat Evi sizlere iş imkanı sunmaktadır. Sizlerde Kanat Evi gibi bir işletmede iş sahibi olabilmek için sitemize cvnizi bırakmalı ve sık sık güncellemelisiniz. Sizin için inanılmaz iş imkanlarını sunuyoruz. Sizlerde bu iş imkanlarından faydalanmak için iş ilanlarımızı takip edin ve cvizi sık sık güncelleyin. Sizin için aşağıda Kanat Evi‘nin sunduğu kriterleri verdik sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.
* Kendine güveniz tam
* Askerliğni tamamlamış
* Dış görünümüne özen gösteren ve titiz
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Kanat Evi İşin Tanımı
Marmara Forum Kanat Evi personel alımları yapacaktır. Sizlerde Kanat Evi gibi bir işletmede iş sahibi olabilmek için yukarıdaki kriterlere uygun olmalı ve cvnizi sık sık güncellemelisiniz. Sitemizde sizlere en uygun iş ilanlarını yayınlamaktayız. Sizlerde bu iş ilanlarından yararlanmak için sitemizi takip etmeli ve cvnizi sık sık güncellemelisiniz.


2 Yorum

 1. esse dedi ki:

  Yepyeni mobilyalar Akasya Acıbadem, Cevahir, Forum Marmara, Forum İstanbul’da; çok yakında ’de!

 2. ♛ Xander ♛ dedi ki:

  I’m at Marmara Forum

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+