Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum İstihdam

Marmara Forum İstihdam

İstanbul Merterde hızla yükselen Marmara Forum Alışveriş Merkezi gerek sosyal olarak gerekse istihdam olarak bölgeye birçok zenginlik katmaktadır. Marmara Forum bünyesinde çalışmak isteyenlerin tek adresi Marmara Forum Kariyer sitemiz oldu değerli ziyaretçilerimiz. Hedefimiz Marmara Forum içerisindeki İşletmeler ve personellerin aralarındaki iletişimini aktif ve verimli bir şekilde koordine etmektir.

Marmara Forum 4000 kişiye istihdam sağlayacak ve iş olanakları sağlayacaktır. Marmara Forumun istihdama yönelik çalışmalarıda devam edecektir. Sizlerin yapması gereken konular düzenli olarak sitemizi tekip etmeniz ve Cvlerinizi sürekli güncel tutmanız yeterli olacaktır. Marmara Forumda iyi bir kariyer elde etmek isteyenlerin adresi.

Etiketler:

4 Yorum

 1. zafer şenoğlu dedi ki:

  marmara forumda çalışmak istiyorum mesleğim tekstil imalat ama artık kendimi geliştireceğim ve ilerleye bileceğim iş arıyorum marmara forum bulunmuş olduğu osmaniye de ikamet etmekteyim ilginize teşekkür eder saygılarımla arz ederim

 2. muhammet öz dedi ki:

  gün içinde öezel bir şirketin muhasebe ve finans yöneticiliğini yapmaktayım. marmara form bünyesinde bu alanda part tıme çalışacağım bir iş arıyorum. osmaniyede oturuyorum.

 3. engin kaya dedi ki:

  merhaba 80 doğumluyum lise mezunuyum bağcılarda oturuyorum b sınıfı ehliyetim var ikna kabiliyetim kuvvetlidir iyi günler

 4. alfret kösedağ dedi ki:

  merhaba ben 32 yaşındayım ve bakırköyde ikamet ediyorum 15 yıldır kapalı çarşıda pırlanta ve atom mıhlama ve satış sorumlusu olarak çalıştım sektör değiştirmek istiyorum bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+