Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum İkbal İş Başvurusu

Marmara Forum İkbal İş Başvurusu

Marmara Forum‘da bulunan İkbal restoranlarında çalışacak Bay Bayan personeller aranmaktadır. Sizlerde İkbal restoranlarında çalışmak istiyorsanız iş ilanlarımızı dikkate almalı ve cvnizi sık sık güncellemelisiniz. Sizin için en iyi iş ilanlarını sunuyoruz. Sizlerde bu sunduğumuz ilanlardan faydalanmak için sitemizi takip etmelisiniz. Aşağıda sizin için İkbal’in aradığı kriterleri sunmaktayız. Sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.
* En az lise mezunu
* Özgüveni tam
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

İkbal İşin Tanımı
Marmara Forum İkbal şubesine personel alımları yapacaktır sizlerde İkbal gibi bir işletmede çalışmak yada bir iş sahibi olabilmek için sitemizi ve iş ilanlarımızı takip etmelisiniz. Sitemizde herkese uygun İş ilanlarını sunmaktayız. Sizlerde bu iş ilanlarımızdan yararlanmak istiyorsanız cvnizi güncel tutmalı ve verilen talimatlara uymalısınız.


2 Yorum

 1. serdar noyanlı dedi ki:

  serdar noyanlı istabul şirin evlerde kaliyorum tel05426830114

 2. PartiDünyasıMarmaraF dedi ki:

  Her türlü sorunuz için Telefonlarımız: Etiler 212-709 52 94 Marmara Forum: 212-709 52 92 / 93

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+