Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Güngenci Saat İş Başvurusu

Marmara Forum Güngenci Saat İş Başvurusu

Marmara Forum‘da bulunanGüngenci Saat sizlere en iyi iş imkanını sunmaktadır. Sizde bu tarz bir işletmede çalışmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Güngenci Saat aşağıda sunduğu kriterlere uygun personelleri aramaktadır. Sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.
* Askerliğini tamamlamış
* Lise mezunu
* Daha önceden bu tarz bir işletmede çalışmış
* Dış görünümüne özen gösteren
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan

Güngenci Saat İşin Tanımı
Marmara Forum Güngenci Saat satış personelleri aramaktadır. Sizlerde yukarıdaki kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizlerinde bir işe ihtiyacı varsa sitemizi sık sık takip etmeyi unutmayın. Sizlere en iyi iş fırsatlarını sunuyoruz. Sizlerde yararlanmak için hemen başvurun.


2 Yorum

 1. Sezgin Bürkek dedi ki:

  Merhaba, çok yakın bi zamanda rolex,bvlgari,cartier,chopard,ulysse nardın gibi üst sekment saatlerde satan bir pırlanta dükkanında çalıştım. Bu tarz işlerde çalışmayı çok seviyorum. Ondan öncesinde çeşitli mağazalarda da çalıştım. Satış tecrübem oldukça iyidir. Sizinle çalışmayıda çok isterim. SAYGILAR..

 2. Genç Fenerbahçeliler dedi ki:

  BİLET ALMAK İÇİN : FORUM İSTANBUL AVM-B.PAŞA FENERIUM, CEVAHİR FENERIUM, ŞİRİNEVLER FENERIUM, FORUM MARMARA AVM-BAKIRKÖY FENERIUM

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+