Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Derimod İş Başvurusu

Marmara Forum Derimod İş Başvurusu

Derimod Marmara Forum‘da bulunan mağazasına satış personelleri aramaktadır. Sizde Derimod gibi bir yerde çalışmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip etmenizi ve cvnizi sık sık güncellemenizi öneririm. Derimod‘un sunduğu bu iş fırsatından yararlanmak için aşağıda bulunan kriterlere uygun olmanız gerekmektedir. Eğer sizde aşağıdaki kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.
Derimod Aranan Kriterler
* Daha önce bu tarz bir iş yerinde tecrübesi bulunan.
* En az lise mezunu
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Özgüveni tam
* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

Derimod İşin Tanımı
Marmara Forum Derimod satış personelleri aramaktadır. Sizlerde Derimod veya benzeri bir işletmede bie iş sahibi olabilmek için iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Lütfen yukarıdaki kriterlere uygunsanız bu işletmede başvuru yapınız.


2 Yorum

 1. Erkan Boyatır dedi ki:

  satış danışmanıym sizlerle calışmak isterim 5308741270

 2. aykut balkan dedi ki:

  can ayakkabı ve floda çalıştım ayakkabı konusunda kendime baya özgvenim ve bilgim var askerliğimi yaptım şuanda iş aramaktayım sizinle çalışmak isterim. 0538 244 52 57

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+