Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Damat Tween İş Başvurusu

Marmara Forum Damat Tween İş Başvurusu

Marmara Forum Damat Tween sizlere iş imkanı sunuyor. Sizlerde Damat Tween gibi bir iş yerinde çalışmak istiyorsanız İş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Damat Tween aşağıda sunduğu kriterlere uygun personeller aramaktadır. Lütfen sizde aşağıdaki kriterlere uygunsanız başvuru yapınız.
Damat Tween Aranan Kriterler
* bu tarz bir işletmede tecrübesi olan.
* Alanında başarılı
* En az lise mezunu
* Özgüveni tam
* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

Damat Tween İşin Tanımı
Marmara Forum Damat Tween satış personelleri aramaktadır. Sizlerde Damat Tween veya benzeri bir işletmede bie iş sahibi olabilmek için iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Lütfen yukarıdaki kriterlere uygunsanız bu işletmede başvuru yapınız.


2 Yorum

 1. LEVENT GÜRPINAR dedi ki:

  MAGZANIZDA CALISMAK ISTERIM MAGZA YÖN İHTİYACINIZ VARSA BEN SİZİNLE CALIŞMAK İSTERİM COK DSTUM VAR SİZİN MAGZANIZDA CALIŞAN REFARANS OLARAK ONLARIDA SUNA BILIRIM BEYMEN AKMERKEZ DE CALISTIM 5,5 SENE UZM SATIS DANIS YAPTIM SEKTORDEKI TECRUBEM 15 SENEDIR KILASIK GIYIMDE TLF 0543,412,21,66 SIMDIDEN TSK

 2. Eser Öksüm dedi ki:

  Yemin ediyorum şuanda :”Canı sıkılanlar” olarak toplansak , enginlere sığmaz taşarız. (@ Marmaraforum w/ 14 others)

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+