Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Cinemaximum İş Başvurusu

Marmara Forum Cinemaximum İş Başvurusu

Cinemaximum Marmara Forum‘da bulunan şubesine personel alımları yapacaktır. Sizlerde Cinemaximum‘da iş sahibi olabilmek için iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizlere en iyi iş imkanlarını sunuyoruz. Sizlerde bu iş imkanlarından yararlanmak için iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizler için aşağıda Cinemaximum‘un aradığı kriterler sunulmuştur. Sizlerde bu kriterlere uygunsanız başvurularınızı bekliyoruz.
* En az lise mezunu
* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
* En az iki yıl tecrübeli
* Özgüveni tam
* Dış görünümüne özen gösteren

Cinemaximum İşin Tanımı
Cinemaximum Marmara Forum‘daki şubesine personel alımları yapacaktır. Sizlerde yukarıdaki kriterlere uygunsanız başvuru yapabilirsiniz. Sizin için en iyi iş imkanlarını sunuyoruz. Sizlerde bu iş imkanlarından yararlanmak için cvnizi bırakmalı ve sık sık güncellemelisiniz. Daha iyi iş imkanlarını yakalayabilmek için sitemizi takip edin.


2 Yorum

 1. Pehlivan Türkmen dedi ki:

  Merhaba daha önceden forum istanbul şubesinde gıda üzerinde garosnluk yaptım punto ‘da işletme kapatıldı marmara forumda sizlerle çalışmak isterim

 2. Pehlivan Türkmen dedi ki:

  0537.650.17.23

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+