Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
  • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Cacharel İş Başvurusu

Marmara Forum Cacharel İş Başvurusu

Marmara Forum Cacharel mağazalarına satış personelleri aranmaktadır. Sizlerde Cacharel gibi bir mağazada çalışmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Cacharel aşağıda sunulan kriterlere uygunsanız başvuru yapınız.
Cacharel Aranan Kriterler
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış.
* En az lise mezunu
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Kendine güvenen.
* Askerliğini tamamlamış.

Cacharel İşin Tanımı
Cacharel Marmara Forum mağazalarına satış personelleri aranmaktadır. Eğer sizde Cacharel gibi bir mağazada bir iş sahibi olmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Lütfen yukarıdaki kriterlere uygunsanız başvuru yapınız. Daha iyi bir iş imkanı için iş ilanlarımızı takip edin.


1 Yorum

  1. LEVENT GÜRPINAR dedi ki:

    merhabalar ben sızınle tam 2 sene calıstım yanlıs anlasılma sebebıyle magzanızdan cıkartıldım ben sımdı tekrar sızınle calısmak ıstıyorum sıden cıktıktan sonrada tam 5 sene beymen akmerkezde calıstım uzm satıs danıs olarak cok buyuk eyıtımler aldım geret yurt ıcı gerekse yurt dısı ben kendıme guvenıyorum esenyurttta ıkahmet etmekteyım magza yonetıcısıne ıhtıyacınız varsa no 0543,412,21,66 dır arayın goruselım

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+