Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Bizim Köfte İş Başvurusu

Marmara Forum Bizim Köfte İş Başvurusu

Marmara Forum Bizim Köfte sizlere iş imkanı sunmaktadır. Sizlerde Bizim Köfte gibi bir işletmede iş sahibi olmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Bizim Köfte aşağıda sunulan kriterlere göre personeller aramaktadır. Sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurulaınızı bekliyoruz. Sitemizde buna benzer bir çok iş ilanları yayınlanmaktadır. sizlerde bu iş ilanlarından yararlanmak için sitemizi takip etmeli ve cvnizi sık sık güncellemelisiniz.
* Özgüveni tam
* Askerliğini tamamlamış
* Dış görünümüne özen gösteren
* En az lise mezunu
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış

Bizim Köfte İşin Tanımı
Marmara Forum Bizim Köfte sizlere iş imkanı sunmaktadır. Sizlerde Bizim Köfte gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip etmeli ve cvnizi sık sık güncellemelisiniz. Sizin için aşağıda Bizim Köfte’in aradığı kriterleri aşağıda sunmuş bulunmaktayız. Sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.


2 Yorum

 1. serdar noyanlı dedi ki:

  iş bakiyorum kendime ızgaradan anlarım sulu yemekte çalişşiyorum te05426830114

 2. Millî Gazete dedi ki:

  Aysimle marmara forum qeyfii :DASD -ismail

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+