Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
  • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Aslı Börek İş Başvurusu

Marmara Forum Aslı Börek İş Başvurusu

Marmara Forum Aslı Börek sizlere en lezzetli börekleri sunmak için personeller arıyor. Sizlerde Aslı Börek gibi bir mağazada çalışmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizler için en iyi iş ilanlarını sunuyoruz. Sizlerde bu iş ilanlarından faydalanmak için sitemizi takip etmeli ve cvnizi sık sık güncellemelisiniz. Sizin için Aslı Börek’in aradığı kriterleri aşağıda sunmaktayız. Sizlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.
* Özgüveni tam
* Askerliğini tamamlamış
* Dış görünümüne özen gösteren
* En az lise mezunu
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış

Aslı Börek İşin Tanımı
Aslı Börek mağazası Marmara Forum‘da bulunan şubesine satış personelleri alınacaktır. Sizlerde Aslı Börek gibi bir işletmede iş sahibi olmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizlere özel en iyi iş ilanlarını yayınlıyoruz. Sizlerde bu iş ilanlarından yararlanmak istiyorsanız cvnizi bırakmanız ve sürekli güncellemeniz yeterli. Sizlerde sitemizi takip ederek bir iş sahibi olabilirsiniz.


1 Yorum

  1. BAYAN KAHKAHA ♕ dedi ki:

    İlk bakırköy sonra marmara forum derken baya yorulmuşum onu anladım

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+