Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Arby’s İş Başvurusu

Marmara Forum Arby’s İş Başvurusu

Marmara Forum Arby’s hizmetinize girmiştir. Sizlerin arasında Arby’s te çalışmak isteyenleriniz ve iş arayanlar olabilir. Bu doğrultuda sizlere Marmara Forum Arby’s iş ilanlarını ve sizlere başvurma imkanı sağladık. Sizler Arby’s te çalışmak isterseniz sitemizin Cv Gönder kısmından bizlere Cvleriniz ulaştırabilir ve işverene ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Arby’ s Aranan Kriteller
# Üniversite mezunu,
# 30 yaşını aşmamış ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
# Hizmet sektöründe deneyimli,
# Yönetici yeteneklerine sahip,
# Müşteri odaklı,
# İnsan ilişkilerinde başarılı , eklenecek

Arby’ s İşin Tanımı
Başta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak, müşteri odaklı çalışma tarzı, marka bağımlılığını daha da güçlendirip verilen hedeflere ulaştırma.

Etiketler:

4 Yorum

 1. sevim özge özdemir dedi ki:

  merhaba, ist. üniversitesi sosyal bilimler turizm mezunuyum 24 yaşındayım.orta derecede rusça ve ingilizce biliyoryum hizmet sektöründe çalışmak istiyorum..bilgilerinize.

 2. emre balaban dedi ki:

  0541 733 79 89

 3. Harun aßdullah EKİNCİ dedi ki:

  23 yaşında vatani hizmetimi hakkı ile yapmış Üniversite ile bi süre alakalı olmuş yaşına olgun boyuna dolgun bıçkın bir genç”im tuttuğumu koparamassam en kötü kıvırırım . sektörünüz bünyesinde çalışıp insanlara hizmet vermek istiyorum .. Saygılar..

 4. Onur dedi ki:

  Turizm mezunuyum hiçbir zaman hizmet etmeyi düşünmedim sonradan işletme okudum vatani görevimide yerine getirdim ama gel gör ki başkaladığım yere geri döndüm lisede girerdin böyle işlere şimdi yine aynı işler ne yapalım benden 8 yaş küçük kardeşimle meslektaş olucağız bana bakıp bakıp gülüyor kerata yapıcak bişey yok mail adresim okan.celikk@icloud.com ilgilenirseniz mail atın bekliyorum

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+