Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
  • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Marmara Forum Antep Uzun Çarşı Lahmacun Evi İş Başvurusu

Marmara Forum Antep Uzun Çarşı Lahmacun Evi İş Başvurusu

Antep Uzun Çarşı Lahmacun Evi mağazası Marmara Forum’da bulunan şubesine satış personelleri alınacaktır. Sizlerde Antep Uzun Çarşı Lahmacun Evi gibi bir işletmede iş sahibi olmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizlere özel en iyi iş ilanlarını yayınlıyoruz. Sizlerde bu iş ilanlarından yararlanmak istiyorsanız cvnizi bırakmanız ve sürekli güncellemeniz yeterli. Sizlerde sitemizi takip ederek bir iş sahibi olabilirsiniz.
* En az lise mezunu
* Askerliğini tamamlamış
* Daha önce bu tarz bir işletmede çalışmış
* Özgüveni tam
* Dış görünümüne özen gösteren

Antep Uzun Çarşı Lahmacun Evi İşin Tanımı
Antep Uzun Çarşı Lahmacun Evi Marmara Forum’da bulunan mağazasına satış personelleri alınacaktır. Sizlerde Antep Uzun Çarşı Lahmacun Evi gibi bir yerde iş sahibi olabilmek için iş ilanlarımızı takip edin ve cvnizi sık sık güncelleyin. Sizlere en özel iş fırsatlarını sunuyoruz. Sizlerde bu iş fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz. Antep Uzun Çarşı Lahmacun Evi aşağıda sunduğu kriterlere uygun personelleri seçecektir. Sİzlerde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.


1 Yorum

  1. iss. dedi ki:

    Keremaskimla Marmara Forum gsksjdgdks

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+