Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Okan Merhabalar esenyurtta oturuyorum mimarlık öğrencisiyim part ...
 • Süreyya nur OZTEKIN Üniversite mezunuyum satış danışmanlığı yaptım başvurumu deg...
 • Necdet Calismak istiyorum...
 • Bilge Bilge kabagozoglu doğum tarihi 03.10.1989 Tel 05301232889 es...
 • Merve Lise mezunuyum...

Kanyon Apple İş Başvurusu

Kanyon Apple İş Başvurusu

Apple Kanyon‘de açacağı mağazasına şimdiden personel alımlarına başlamıştır. Sizlerde Apple’ın mağazasında çalışmak istiyorsanız verdiğimiz talimatlar doğrultusunda başvurularınızı bekliyoruz. Sizler için inanılmaz iş ilanlarını sunmaktayız. Sizlerde bu iş ilanlarından yararlanmak istiyorsanız sitemizi takip etmelisiniz. Apple açacağı mağazanın yerini ve zamanını belirtmemiş olsada bir tahmin olarak Kanyon’de size iş ilanını sunmaktayız.
* Özgüveni tam
* Teknolojik gelişmeleri takip etmeyi seven
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Apple İşin Tanımı
Apple sizler için Kanyon’de açılması tahmin edilen mağazasına satış personelleri alacaktır. Sizlerde Apple gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız başvurmanız gerekmektedir. Sizler için en iyi iş ilanlarını sunmaktayız sizlerde sitemizin size sunduğu iş ilanlarından yararlanmak istiyorsanız sunduğumuz talimatalardan yararlanarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.


2 Yorum

 1. Best FM dedi ki:

  Rıza Esendemir bugün yayında yapacağı anonsdan sonra Kanyon Troy Apple’a ilk gelen cadı kıyafetli dinleyicimize iPod Shuffle hediye ediyor..

 2. WeBubble dedi ki:

  Herkese günaydın! WeBubble aplikasyonunu yükleyip, Kanyon’dan birçok fırsat kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Haydi

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+