Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
  • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
  • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
  • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Hakkımızda

Marmara Forum Kariyer topluluğunun temelinde sürekli yenilikçi yönetim yaklaşımımız ve değer yaratmayı hedef alan yapımız yatmaktadır. Marmara Forum Kariyer koordineli bir şekilde İnsan Kaynakları, personel alımı, iş ilanları gibi fonksiyonları bir araya getirerek uzun vadeli hizmet vermektedir. Marmara Forum Kariyer merkezi sürekli araştırmalar yapmakta, raporlamalar yapmakta ve projeler yaratmaktadır. Bu proje ve araştırmalar sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için sürekli olarak geliştirilmektedir.

Marmara Forum Kariyer iş başvuruları için mağaza kontenjanlarını belirlemekte, başvuru havuzları oluşturmakta, talep ettikleri firmalara veya personel adaylarına yollamaktadır. Bu koordinasyonu sağladıktan sonra Marmara Forum Kariyer olarak personel ve işveren arasındaki anlaşmaya bağlı olarak ilanlarımızı başarılı veya başarısız olarak nitelendiriyoruz. Başvurulrınızın değerlendirilip dikkate alınabilmesi için düzenli olarak Marmara Forum Kariyer sitemizi takip etmenizi, başvurularınızı ilanlara özel olarak gerçekleştirmenizi, ve sürekli olarak CV‘lerinizi güncellemenizi öneriyoruz. Bu süreçte teknik sorunlarla karşılaşırsanız, site yönetimiyle irtibata geçebilirsiniz.

MarmaraForumKariyer Yönetimi.

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+