Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Forum İstanbul Apple İş Başvurusu

Forum İstanbul Apple İş Başvurusu

Forum İstanbul size bir sürpriz daha yapıyor. Forum İstanbul‘da siz değerli müşterilerimiz için Apple Store açılması planlanıyor. Apple henüz açmamış olsa da personel alımlarına şimdiden başladığını açıkladı. Türkiye’de açacağı 3 mağazanın biri İstanbul’da açacağını kesin olarak bildiren Apple sizlere bu mağazalar için personel alımlarını başlatmıştır. Sizlerde verdiğimiz talimatlara uygun olarak sitemizde başvurunuzu tamamlayabilir ve bir iş sahibi olabilirsiniz.
* Özgüveni tam
* Teknolojik gelişmeleri takip etmeyi seven
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Apple İşin Tanımı
Apple Türkiye’de açacağı mağazaların yerini bir sır gibi saklasada iş başvurularını başlatmış durumdadır. Sizlerde Apple gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız iş ilanlarımızı takip etmeli ve cvnizi sık sık güncellemelisiniz. Sitemizde size en uygun iş ilanlarını sunduğumuzu düşünüyoruz. Eğer siz kendinize uygun bir iş ilanı bulamadıysanız veya sitemiz hakkında bir şikayetiniz bulunuyorsa yorum yazarak şikayetinizi dile getirebilirsiniz.


4 Yorum

 1. Pehlivan Türkmen dedi ki:

  Merhaba forum istanbul avmede 2 yıl mutfağında işletme kapatıldı ve işten ayrıldım yaşım 22 Lise mezuyum sizLerLe çalışmak isterim avme ortamında tecrübem var 0537.650.17.23 inqilenenlerin dikkatine..!

 2. Gülşah Turhan dedi ki:

  MERHABA BEN FORM İSTANBUL DA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.BAYAN GİYİM VE İÇ GİYİM OLMAK ÜZERE 4 YILLIK İŞ TECRÜBESİNE SAHİBİM. REYON DÜZENİNE DİKKAT EDERİM ÜRÜN SATIŞI VE MÜŞTERİYİ MEMNUN ETME KONUSUNDA KENDİME GÜVENİYORUM

 3. ilknur ozkan dedi ki:

  Is gorusmesine geldim hadi bakalimm 🙂 (@ Forum İstanbul w/ 149 others)

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+