Kariyer Facebook’da

Son Yorumlar

 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Hm ailesine katılmak çok isterim sizlerle çalışmak çok ister...
 • Gamze Merhaba günaydın ben gamze lise mezunuyum 25 yaşındayım 3 yı...
 • Gamze Sigara kullanmıyorum,lise mezunuyum,kendime güveniyorum özgü...
 • Gamze Modelistlik yaptım babam teksitilciydi Merter'de mağazasında...

Demirören Apple İş Başvurusu

Demirören Apple İş Başvurusu

Apple Demirören Avm‘de bir mağaza açabilir. Sizlerde bu mağazada bir personel olarak yer almak istiyorsanız sitemizden başvuru yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü teknoloji markası Apple Türkiye’de bulunan avmlerde 3 tane mağaza açmayı düşünüyor. Bu mağazalardan bir tanesi İstanbul’da yer alacaktır ancak hangi avm’de veya nerede olacağı belirtilmemiştir. Apple mağazası Demirören Alışveriş Merkezi‘nde de olması bir ihtimal olarak değerlendirilebilir. Sizler de Apple gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız sitemizde bulunan iş ilanlarını takip etmeniz yeterlidir.
* Özgüveni tam
* Teknolojik gelişmeleri takip etmeyi seven
* Kötü alışkanlıkları bulunmayan
* Tecrübesi bulunan ve referans verebilecek

Apple İşin Tanımı
Apple Türkiye’de 3 tane mağaza açma kararı verdi ancak nerede ve ne zaman açılacağı konusunda bir şey bildirmedi. Nerede açılacağı bilinmez ancak Apple personel alımlarını başlatmış durumda. Bizler nereye açılacağını bilmiyoruz ancak bir tahmin yürütmek gerekirse Demirören Avm‘ye açılabilme ihtimali bulunmaktadır. Eğer sizlerde Apple gibi bir işletmede çalışmak istiyorsanız sitemizi güncel bir şekilde takip ederek aradığınız iş imkanını bulabilirsiniz.


2 Yorum

 1. Gökay Alıcı dedi ki:

  Demirören apple nin başına geçse batırmayı başarırmı canısı ?

 2. hasan dedi ki:

  Günaydın. Rüyamda reza zerrab ile apple için bi uygulama geliştirip bunu beşiktaş thaleste kutluyoduk. Hesabı yıldırım demirören ödüyodu.

Yorum Yapın

Marmara Forum İş İlanları | Marmara Forum İş Başvuruları | Marmara Forum Kariyer | Marmara Forum İnsan Kaynakları | Marmara Forum Personel Alımı
Sayfamız sadece Marmara Forum AVM Alışveriş Merkezi Kariyer bölümü adı altında; iş bulma, kariyer, iş başvuruları, iş arama, iş ilanları ve personel alımı gibi işlemler yaparak, Marmara Forum İş Başvuruları ve Marmara Forum İş İlanları hizmetini sadece Marmara Forum Kariyer Sitesi Vermektedir. Marmara Forum AVM Kariyer hizmetini Google Arama Motoru, XML, RSS ve Arşiv gibi sayfalar sayesinde siz değerli Marmara Forum Kariyer ve İş Arama hizmeti vermektedir.
DMCA.com Protection Status

Facebook Twitter Google+